Дитячий баскетбольний клуб Push Team Київ

Про нас

Сайт
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 44.ua

Київський дитячий баскетбольний клуб PUSH TEAM

Дитячий баскетбольний клуб PUSH TEAM запрошує дітей віком від 4 до 17 років на регулярні заняття. Тут займаються як хлопці, так і дівчата, що дозволяє знайти нових друзів, однодумців, відчути себе членом команди.

Тренерський склад включає в себе майже 60 кваліфікованих тренерів з великим досвідом роботи у підготовці баскетболістів. Для новачків виділяються тренери, які поступово та максимально комфортно знайомлять учнів з даним видом спорту.

Тренування проводяться в облаштованих просторих залах, де є необхідний інвентар, засоби захисту, генератори та бомбосховища.

Про нас, фото-1

Існує хибна думка, що баскетбол для дітей підходить лише тим, хто має високий зріст. Насправді, це далеко не так. Якщо дитині 4-5 років, як можна визначити, якого зросту вона буде в майбутньому? А між тим, до спортивних секцій набираються учні віком від 4 років, і це розповсюджена практика по всьому світі. Чим раніше людина увійде у спорт, тим більш вагомими будуть її досягнення. То чи справді зріст має вплив на успіхи? Ні! Баскетбол – це командна спортивна гра, в якій знаходиться місце всім без виключення. І невисокі спортсмени показують не менш вражаючі результати, а інколи мають навіть переваги перед своїми високими суперниками, легко обходячи їх завдяки гарній техніці та вдалим маневрам.

Другий міф – при заняттях баскетболом, дитина «витягується», тобто стає більш високою, ніж мала бути. Тому багато хто з батьків боїться віддавати дівчат у спортивний гурток. Насправді, є генетична схильність, і жодні прави не допоможуть її подолати. Натомість, завдяки специфічним рухам, у дітей формується правильна постава, завдяки чому зникає ризик сутулості та викривлення хребта. Можливо, саме від цього й виникає враження, що спортсмен більш високий, ніж його однолітки.  

Тому можна впевнено сказати, що дитяча секція з баскетболу у Києві лише позитивно вплине на розвиток дитини.

Розміщення на мапі міста